Darkness MU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Конкурс за GM!

+17
z00mb00m
yozk@abv.bg
U3POTUK
Незнам
smeshikat
LION
Gerov
Help
bacardi
LIVERPOOL
cTaHKaTa
NeoGame
Nelinka
n1koko
KillSwitch
theonly
ShibamQko
21 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  RuthLess Съб Мар 07, 2009 11:21 am

Help написа:
Успех на всички. И искам да попитам всички ли знаете командите на гм Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Аз ги Знам За Другите не знам Exclamation Exclamation


А знаеш Laughing Laughing Laughing
RuthLess
RuthLess

Брой мнения : 3
Join date : 07.03.2009
Age : 36

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  z00mb00m Съб Мар 07, 2009 3:29 pm

Няма такова шоу ... както казах тука всеки се натяга да стане гм ... ай малко по реално играли от 8 години пък са на 13 ... кво на 5 години бас давам ,че не си можел да си вържеж връзките сам камоли му... ако играеше от толкова сам щеше да си направиш сървар... еми аз лично съм играл от бая отдавна в сървар на име Dangerlink... който е играл знае кво е...
п.п. бил съм гм и администратор на сървари и мисля ,че от тука заявилите май само аз и още 1 момче което беше от русе на 21 г. (съжелявам само това видях понеже в момента съм леко под градус и не гледам) можем да вършим задължението на гм
още нещо ... чочо който и да избереш само мога да ти кажа ,че е много добър изборът ти ,че ще спечелят двама за гм , защото по този начин може да си помагат взаимно и да разпределят работата си в сървара

Успех на всички и дочуване от мен Razz Razz Razz Razz
z00mb00m
z00mb00m

Брой мнения : 17
Join date : 09.02.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  z00mb00m Съб Мар 07, 2009 3:31 pm

съжелявам човека който казах е Руутлес ай който спечели нека черпи 1 евентче Laughing Laughing Laughing Laughing
z00mb00m
z00mb00m

Брой мнения : 17
Join date : 09.02.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Damien Нед Мар 08, 2009 12:21 am

z00mb00m написа:Няма такова шоу ... както казах тука всеки се натяга да стане гм ... ай малко по реално играли от 8 години пък са на 13 ... кво на 5 години бас давам ,че не си можел да си вържеж връзките сам камоли му... ако играеше от толкова сам щеше да си направиш сървар... еми аз лично съм играл от бая отдавна в сървар на име Dangerlink... който е играл знае кво е...
п.п. бил съм гм и администратор на сървари и мисля ,че от тука заявилите май само аз и още 1 момче което беше от русе на 21 г. (съжелявам само това видях понеже в момента съм леко под градус и не гледам) можем да вършим задължението на гм
още нещо ... чочо който и да избереш само мога да ти кажа ,че е много добър изборът ти ,че ще спечелят двама за гм , защото по този начин може да си помагат взаимно и да разпределят работата си в сървара

Успех на всички и дочуване от мен Razz Razz Razz Razz

Голямата работа за разпределяне...с 15-20 човека много работа ли ще имате ?
Damien
Damien

Брой мнения : 52
Join date : 02.12.2008

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Konkurs za Gm

Писане  Spoko Нед Мар 08, 2009 1:18 am

Име:yoskan
Години:16
Имена в играта:Spoko
И-мейл или Скайп:djekodjeko /zvyara7@abv.bg
От къде сте: shumen
От колко време играете играта:Mi v toq server ot 1 mecec ina4e Mu ot 2-3 god Smile Smile
Активност:цял ден Smile Smile ili ShibamQko kogato kaje moga da sam ON Smile
Причина за да Ви изберем:Mi milq 4e az sam pravilniq za GM
С какво бихте допринесли на сървъра:Mi iskah da ima Bone Blade


Последната промяна е направена от Spoko на Вто Мар 10, 2009 9:52 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Spoko
Spoko

Брой мнения : 1
Join date : 08.03.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Damien Нед Мар 08, 2009 5:19 am

Кат ви гледам почти сички сте написали че можете да съберете хора,ако ви направят ГМ.Ами ако не станете ГМ няма ли да извикате други хора за да се съживи сървара Question Exclamation Май секи си натиска парцалките да стане ГМ и после нищо няма да направи affraid
Damien
Damien

Брой мнения : 52
Join date : 02.12.2008

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Help Нед Мар 08, 2009 5:47 am

RuthLess написа:
Help написа:
Успех на всички. И искам да попитам всички ли знаете командите на гм Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Аз ги Знам За Другите не знам Exclamation Exclamation


А знаеш Laughing Laughing Laughing


Нещо Против ... Question Question Question Question Question Question
Help
Help

Брой мнения : 5
Join date : 01.03.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  z00mb00m Нед Мар 08, 2009 10:28 am

Май си прав ... всеки се натиска а да не говорим ,че повече от половината искащи права не само ,че не са били гм или администратори на сървари , а и са на по 13-14 г... чакай малко и всеки лъже за да постигне някъв резултат ... той бил на 13 години а играе му от 8 години... играта е излезнала края на лятото през 2003 дори аз съм играл на 1 от първите пуснати сървари тогава...

Честно не ви разбирам такива на всяка манджа меродия... ай казвам ви само Come down (слезнете си на земята)
Сърварът взима се пълни с хора забелязвам cheers cheers cheers cheers снощи бяхме 17 човека онлайн скоро може и по 30 има развитие...
z00mb00m
z00mb00m

Брой мнения : 17
Join date : 09.02.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Damien Нед Мар 08, 2009 11:29 am

Разбирам да е нов сървара и да се пълни с нови играчи..ОК,ама преди в сървара играеха по 100 човека и накрая всеки се отказва,най-вече заради дупенето.Сега неможе да се дупи по никакъв начин и пак няма хора,то преди като се дупеше играеха повече affraid
Damien
Damien

Брой мнения : 52
Join date : 02.12.2008

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Конкурс за GM!

Писане  Незнам Нед Мар 08, 2009 12:32 pm

Рутхелсс ли кав си може да не ми слагаше името тама... Стига си прави четки на главниа админ остава тои да решава кои е наи добриа кои ще му помага за сервера и не некви тама пускат дето само ще права евенти ще рекламирам сервера това не става както казвате вие ... И престани да се правиш много на добар ок ?

Незнам

Брой мнения : 6
Join date : 05.03.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  z00mb00m Нед Мар 08, 2009 1:43 pm

Хаха явно не заради дупенето са играли ... сега като неможе и е малко по трудно да се прави зен и сета да стане на 11-12 и не играят... но като се замислите играта така е доста по добра . явно тези така наречени "играчи" са играли само защото са можели да дупят и когато е станало трудно... са показали своята ламерска страна. Немога да разбера защо играете с дупене като така се обезмисля и малкия замисъл на играта му онлайн...

Играйте за развлечение и забавление ,а не за да си покажете кирливите ризи и да избягате...
z00mb00m
z00mb00m

Брой мнения : 17
Join date : 09.02.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Damien Нед Мар 08, 2009 1:50 pm

Абе има нещо ебано тука...в началото на реса играеха 60-70 човека,2 седмици след това имаше драстичен спад с 20-30 човека...защо ли става така незнам confused
Damien
Damien

Брой мнения : 52
Join date : 02.12.2008

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  z00mb00m Нед Мар 08, 2009 1:58 pm

Толкова ли са просташки мойте постове или ти си сляп ,че неможе ги прочетеш ... мисля ,че ясно ти казах на какво ли се дължи това... в момента на всички ламери които са дупили не им харесва ,че не е така лесно както преди и нещат да играят аре кажи са че не си ми видял поста и ща убия Laughing Laughing Laughing Laughing айде шум...
z00mb00m
z00mb00m

Брой мнения : 17
Join date : 09.02.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Damien Нед Мар 08, 2009 2:06 pm

Може би е така...
Damien
Damien

Брой мнения : 52
Join date : 02.12.2008

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  bacardi Нед Мар 08, 2009 6:03 pm

еми така си е хората играят играят и виждат че е зор ии... да ги няма.....
bacardi
bacardi

Брой мнения : 10
Join date : 03.12.2008

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Mortred Сря Мар 11, 2009 1:36 pm

STOP SPAM !

Лично на мен ми харесаха z00mb00m и Nelinka точни и ясни отговори !
-надявам се SYSTEM да го има в предвид

На нас не ни трябват "Разбирачи" трябва ни ГМ което да прави евенти,да следи за нарушения и т.н !!

Късмет на всички записани
Mortred
Mortred

Брой мнения : 38
Join date : 03.12.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Help Чет Мар 12, 2009 5:15 am

Лично на мен ми харесаха Nelinka flower


+1 tongue tongue
Help
Help

Брой мнения : 5
Join date : 01.03.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  z00mb00m Чет Мар 12, 2009 5:58 am

Усещам наклонност към противоположния пол... Laughing Laughing Laughing Laughing
п.п. а дали е момиче или това е поредния стратегически ход на някой доста ловък играч Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
z00mb00m
z00mb00m

Брой мнения : 17
Join date : 09.02.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Help Чет Мар 12, 2009 9:49 am

z00mb00m написа:Усещам наклонност към противоположния пол... Laughing Laughing Laughing Laughing
п.п. а дали е момиче или това е поредния стратегически ход на някой доста ловък играч Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

момиче е Exclamation study
Help
Help

Брой мнения : 5
Join date : 01.03.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Mortred Чет Мар 12, 2009 10:49 am

Момиче е, била е ГМ и преди
Mortred
Mortred

Брой мнения : 38
Join date : 03.12.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  z00mb00m Чет Мар 12, 2009 2:47 pm

само ти си знаеш Smile аз вяра на играчи нямам... знам на кво са способни хората... мразя и завистниците и от такива съм си патил на 1 труден сървар
п.п. кво да ти кажа утре ще свърши конкурса нищо ,че повечето се написаха само да станат известни Laughing Laughing Laughing Laughing то човека е на 14-15 години гм иска да става... като не разбира кой знае колко само се натяга глеам
Аре успех Smile сървара ша стане як
z00mb00m
z00mb00m

Брой мнения : 17
Join date : 09.02.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Незнам Пет Мар 13, 2009 6:08 am

Mnogo se sajilqvam che nemoga da pisha na kirilica ...


Ave morted az razbiram che z00mb00m ti e fr to se oseshta ... Che iskash da stane gm a Smile ...

Ama i ti neznaesh kakvo pishesh. Ako ne ti trebva chovek koito ne razbira ot GM.. Zashtoto ti tova si napisal ne ni trebra razbirachi toi ako ne razbira kak shte pravi eventi kak shte sledi igrata .. az s Jena mi mnogo pati sme obshtuvali taq tema za tova che si mlakni Moderator .. Priqten den kam 4:30 shte sam tuka otivam da zimam snima mi ot dasklo

Незнам

Брой мнения : 6
Join date : 05.03.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Mortred Пет Мар 13, 2009 7:18 am

Незнам написа:Mnogo se sajilqvam che nemoga da pisha na kirilica ...


Ave morted az razbiram che z00mb00m ti e fr to se oseshta ... Che iskash da stane gm a Smile ...

Ama i ti neznaesh kakvo pishesh. Ako ne ti trebva chovek koito ne razbira ot GM.. Zashtoto ti tova si napisal ne ni trebra razbirachi toi ako ne razbira kak shte pravi eventi kak shte sledi igrata .. az s Jena mi mnogo pati sme obshtuvali taq tema za tova che si mlakni Moderator .. Priqten den kam 4:30 shte sam tuka otivam da zimam snima mi ot dasklo

Първо z00mb00m не го и познавам.Второ не си ме рабрал какво исках да кажа с това не ни трябват разбирачи имах предвид за ей такива като тоя !!

Име: Христо Хрисотов Кузмов
Години: 13
Имена в играта: NeoGame
И-мейл или Скайп: ronaldinho3668 или manafaka@abv.bg
От къде сте: Свиленград
От колко време играете играта: 5-6 години,и с сервери се занимавма 2 години Wink
Активност: Имам Много време да сьм активен.от 1 на обяд до сутринта на другия ден
Причина за да Ви изберем: Причина е да ме изберете че и аз разбирам от сервер всичко знам.Мога и да помагам.И сьм имал собствен сервер
С какво бихте допринесли на сървъра:Бих предонесьл на сервера много.Например ще наглеждам всичко ако има проблеми ще казвам винаги и нема като някои хора този ми е приятел ще му правиа всичко например да го закараш в ГмМагазина
Mortred
Mortred

Брой мнения : 38
Join date : 03.12.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  z00mb00m Пет Мар 13, 2009 7:22 am

Лично аз веднага ще успоря твойте нападки към мортред... играя в сървара от няколко месеца и не познавам никого. Пък и тебе кво те бърка познава ли ме или не ???
1-во лъжеш като циганин - Един семеен човек няма да се занимава с му и да говори особено пред жена си за игра
2-ро Мортред провери ИП на тоя който го е написал и на Нелинка ако може... ако са на БТК ясни са ми
3-то Нямам думи от месец да играя тука и някой който дори не познавам нито той мене да говори така (бил съм приател на админа...)

п.п. ако бях приятел на админа мислиш ли ,че бих участвал в тоя конкурс , вместо да му кажа лично направи ме... мисли малко

КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТАКИВА ЗАВИСТНИЦИ НЕЗНАМ ФАНИ СИ МИСЛЕНАТА ЖЕНА И ДА ТЕ НЯМА
z00mb00m
z00mb00m

Брой мнения : 17
Join date : 09.02.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Mortred Пет Мар 13, 2009 7:54 am

Незнам написа:Mnogo se sajilqvam che nemoga da pisha na kirilica ...


Priqten den kam 4:30 shte sam tuka otivam da zimam snima mi ot dasklo

хахахха семеен човек 1 изречение с 21903 грешки аз дет не съм толкос редовен не пиша с толкос грешки
а и малко си се по объркал трябваше да напишеш към 4:30 кат ме вземе баща ми от даскало ще съм тук
Mortred
Mortred

Брой мнения : 38
Join date : 03.12.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Конкурс за GM! - Page 2 Empty Re: Конкурс за GM!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите